Tercüme Fiyatları

Tercüme büromuzun sunduğu akademik tercüme, yeminli tercüme, noter onaylı tercüme, ticari tercüme ve konsolosluk onaylı tercüme de dahil edilmek üzere hukuki sürece tabi olan çeviri hizmetleri, alanında uzman tercümanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.
Birçok Avrupa ülkesinde evrensel ve ikinci ana dil kabul edilen İngilizce başta olmak üzere, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça, Ukraynaca ve Farsça olmak üzere 160’dan fazla dil tercümanlarımız her türlü projenizde sizlere profesyonel bir şekilde yardım etmektedir.

Türkiye’de ve dünya üzerinde faaliyet gösteren tüm sektörler, fiziki saha dışında teknolojinin gelişmesi ile birlikte dijital platformlarda varlığını sürdürür hale gelmektedir. Bu gelişmelere bağlı olarak; gıda, pazarlama, tekstil, akademi, hukuk, sağlık ve medikal gibi daha birçok sektör faaliyet alanlarını genişletmek ve varlıklarını büyütmek için birçok dilde tercüme hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Firmalar ve markalar dijital ortamda kurdukları kurumsal kimliği güvenilir kılmak için dijital pazarlama alanında kendi sektörlerine ait birçok dilde çeviri hizmetleri için, düzenli olarak çalışabilecekleri tercüme bürosu arayışındadır.

Aynı zamanda belirli aralıklarla resmi kurumlar ile gerçekleştirecekleri resmi yazışmalar için, kusursuz çeviri yapabilen tercüman talep edebilirler. Bu noktada çeviri sektöründe en kaliteli ve profesyonel hizmetler kapsamında uygun fiyat vadeden firmamızın hizmetlerini değerlendirebilir, iş yükünüzü azaltarak özel veya resmi iş sürecinizde kusursuz çeviri projelerine imza atabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Fiyatları

Noter, üniversite ve konsolosluk gibi çeşitli devlet kurumları sizden bazı durumlar için yeminli tercümanın onayı bulunan noter tasdikli belge talep edebilirler. Böyle bir ihtiyacınız olması durumunda Ankara’nın birçok ilinde yer alan yeminli tercüme hizmetlerimizden yararlanabilir, alanında en başarılı yeminli tercümanlarımızın profesyonel çevirileri sayesinde resmi kurumlarla olan yazışma sürecinizde bir problemin oluşmasını önleyebilirsiniz.

Türkiye’nin Ankara ilinin birçok ilçesinde faaliyet gösteren yeminli tercüme büromuz, yeminli tercüme ve birbirinden farklı alanlarda ihtiyaç duyulan yazılı tercüme hizmetleri sunmaktadır. Resmi kurumlarla yapılan yazışma süreçlerinde ihtiyaç duyulan resmi evrak ve belgelerde bazı kurumların onayına ihtiyaç duyulur. Konsolosluk onayı da denilen Dışişleri Bakanlığı belge tasdiki, yurt dışına giden veya yurt dışından gelen belgelerinizde yer alan yeminli tercümanların bulunduğu kaşe ve imzaların Dışişleri Bakanlığı tarafından doğrulanmasıdır. Konsolosluk veya Dışişleri Bakanlığının onay vermesi için, tercüme büromuz alanında uzman yeminli tercümanları ile bu süreci tamamlayarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Türkiye’de birçok kamu kurumu ve kamu kurumu dışında bazı özel kuruluşlar, yeminli çeviri yapılmış belge talep edebilirler. Bu durumda istenen bu belgeleri yeminli tercüme bürolarından temin etmeniz gerekir. Yeminli tercümesi yapılan belgeler, genellikle devletin üst kurumları tarafından talep edildiği için hata payına yer verilmemektedir. Bu yüzden yeminli tercüme hizmetlerinde çevirisi yapılacak olan yabancı dili bilmek yeterli değil, o dile tamamı ile hakim olmak gerekir. Bu açıdan Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve kendini bu işe adadığı yılların tecrübesine dayanarak yetkinliğini kanıtlamış yeminli tercümanlarımızın yer aldığı ekibimize güvenebilirsiniz.

Ankara’da yeminli tercüme bürosu arayışındaysanız, Çankaya yeminli tercüme büromuzun geniş kapsamlı, yenilikçi bakış açısı ile yürütülen ve kaliteyi referans edinen hizmetlerini değerlendirebilirsiniz.

Noter Onaylı Tercüme Fiyatları

Resmi evrak ve belgelerin aslına en yakın olacak şekilde başka dillere çevrildiğini yeminli tercümanın imzalayıp kaşelemesi ile birlikte notere onaylatarak kanıtlamaktadır. Tercüme büromuzda yer alan yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme hizmetleri genel olarak birbiri ile karıştırılmaktadır.
Şöyle ifade edebiliriz; Kızılay noter onaylı tercüme hizmetlerimizde belgenin aslına uygun olarak çevirisinin yapıldığı, yeminli tercümanın imzası, kaşesi ve noterin onayı ile ispatlanmaktadır. Fakat yeminli tercüme hizmetlerimizde, belgenin tasdiki için herhangi bir noter onayına ihtiyaç yoktur. Büromuzun ekibinde yer alan yeminli tercümanlarımızın imzası ve kaşesinin bulunması, devlet kurumlarının sizden talep ettiği yeminli tercüme belgeleri için yeterlidir.

Türkiye’de hizmet veren birçok sektöre ait firmanın noter onaylı tercüme belgesine ihtiyacı bulunabilir. Ankara’da bu hizmet arayışında olan firmaların benzer sektörlerde yer alması ihtimaline yönelik, müşterilerin bizlere vermiş olduğu tüm bilgileri gizli tutmaktayız. Yıllara dayanan tecrübemiz ve tercüme edilecek olan dil hakimiyeti son derece kapsamlı olan yeminli tercümanlarımız, uygun fiyatlara belgelerinizin aslına uygun çevirisini yaparak, Dışişleri Bakanlığı belge tasdiki veya noter tasdiki için gerekli kurumlara onaylatarak kapınıza kadar teslimini gerçekleştirmektedir.

Diploma Tercüme Fiyatları

Diploma tercüme belgesi, yurt dışında eğitim görmek için oradaki okullara başvurması halinde talep edilmektedir. Aynı zamanda yurt dışında eğitimini tamamlamış ve burada denklik belgesine başvurmak isteyen kişiler, diploma tercüme hizmetine ihtiyaç duyarlar.

Yurt dışında okumak isteyen öğrenciler, Türkiye’de eğitimini tamamladıkları okuldan aldıkları diploma belgesi ile firmamıza müracaat etmeleri halinde, ekibimizde yer alan yeminli tercümanlarımız bu belgeyi aslına uygun bir şekilde çevirisini gerçekleştirmektedir. Ardından noter tasdikini gerçekleştirip, süreci tamamladıktan sonra adresinize kadar diploma tercümesini sizlere teslim etmekteyiz.
Apostil tercüme Ankara olarak, firmamızın yurt dışında kabul görmesi için gerekli onayların yapıldığı belge tercüme ve tasdik hizmetlerinden yararlanabilir, yurt dışında öğretim ve denklik belgesi talep sürecinizi başarı ile sonuçlandırabilirsiniz.

Pasaport Tercüme Fiyatları

Pasaport tercüme hizmetleri, yabancı uyruklu kişiler ile yapılacak vekalet sözleşmelerinde veya evliliklerde talep edilmektedir. Fakat bu gibi durumlar dışında bazı resmi ve özel kurumlarda pasaportların yeminli tercümelerini talep edebilmektedir.

Çankaya yeminli tercüme hizmetlerimiz kapsamında değerlendirilen pasaport tercümelerinde; tercümanın adı-soyadı, imzası ve tercüme büromuzun kaşesi yer almaktadır.

Pasaport tercümelerinin resmi kurumlar tarafından onaylanması için, yeminli tercümanların imzası ve tercüme bürolarının kaşesinin bulunması zorunludur. Aksi takdirde pasaport tercümenizin hiçbir geçerliliği bulunmaz.

Başta İngilizce olmak üzere dünya üzerinde geçerliliği bulunan birçok dilde pasaport tercümeleri yapan tercüme büromuzla iletişime geçerek, tercüme hizmetlerimizin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Apostil tercüme Ankara olarak, yeminli tercümanlarımızın tamamladığı işlemler büromuz tarafından kontrol edilmekte ve tüm kontrollerin sağlanması halinde sizlerle anlaştığımız tarihlerde belgelerinizin teslimi sağlanmaktadır.

Transkript Tercüme Fiyatları

Ankara’da hizmet veren tercüme büromuzun sağladığı transkript tercüme hizmetleri, kişilerin okuduğu üniversitelerden aldığı dersleri teyit etmek amacıyla çıkardığı transkript belgesini aslına uygun çevirisi büromuzda yer alan yeminli tercümanlar tarafından yapılarak notere tasdik ettirilmesidir.
Transkript tercüme hizmetini; yurt dışında eğitim görmek isteyenler, yurt dışında eğitim görmüş ve Türkiye’de denklik belgesine başvuru yapanlar, özel iş yeri kurumlarına başvuru yapanlar ve burs almak isteyenler talep edebilmektedir.

Ankara’da hizmet veren tercüme büromuz ile iletişime geçtikten sonra, firmamıza göndermiş olduğunuz transkript belgesi tercüme büromuza bağlı olarak çalışan yeminli tercümanlarımız tarafından çeviri yapılır ve imzalanır. Ardından noter kurumuna tasdiki yapılıp, tarafınıza teslim edilir. Transkript tercümelerinizin noter onayı bazı kurumlar tarafından talep edilmeyebilir. Noter tasdiki gerektirmeyen durumlarda transkript tercüme hizmet fiyatları farklılık gösterebilir.

Firmamız tarafından temin ettiğiniz transkript tercüme belgeleriniz, bazı durumlarda konsolosluk veya apostil onayı gerektirebilir. Konsolosluk onayı gerektiren hizmet taleplerinizde sayfa başı ücretlendirme gerçekleştirirken, apostil tercüme hizmetlerimizde ekstra bir ücret talep etmiyoruz.
Transkript tercüme fiyatları, bölümünüze ait derslerin içerikleri, transkript belgenizde yer alan kelime ve karakter sayısı, teslim tarihi ve istenilen kurum onayı gibi faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir. Fakat Yenimahalle yeminli tercüme bürosu olarak, sektörde en uygun fiyat garantisini, alanında uzman tercümanlarımızın dil yetkinliğine güvenerek sağladığımız üstün hizmet kalitesi kapsamında veriyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?